Тип заходу
Напрям навчання
Активні

Ваш приклад — наше рішення! Виправимо разом помилки у вашій фінзвітності, прибутковій декларації та звіті неприбутківця (1 година, від Експертус Головбух)

14

 

21-03-2024
14:00 - 15:00
Звітна кампанія—2023 стала історією. Але після подання звітності бухгалтери виявляють у ній помилки. Маємо для вас цікаву пропозицію. На вебінарі допоможемо вам виправити помилки на прикладі ваших робочих ситуацій. Жодної теорії та цитування загальновідомих правил…Тут отримаєте рішення саме для себе, за нашими підказками вчасно виправите ляпи та гарантовано уникнете штрафів.

Залишайте у вікні під анонсом вебінару запитання із детальним описом помилок, яких припустилися в бухобліку та фінзвітності, коли складали й подавали прибуткову декларацію з додатками та звіт неприбутківця. Рішення для вашої проблеми озвучимо під час трансляції заходу. Але не зволікайте із зверненнями, час для прийняття запитань обмежений — до 18 березня 2024 року (включно).

Зверніть увагу! Для безперешкодного перегляду трансляції радимо скористатися браузером Google Chrome та переходити на трансляцію за посиланням у листі, який ви отримаєте перед початком зустрічі

Взяти участь

Безплатно 

Схожі заходи