Тип заходу
Напрям навчання
Активні

Про нас

ЦИФРОВЕ ВИДАВНИЦТВО Експертус

Цифрове видавництво Експертус — це провідне спеціалізоване видавництво України. Ми випускаємо свої продукти з 1998 року, поєднуючи законодавство та практику, досвід українських експертів та світові технології. Усе, щоб бути поруч, коли Вам потрібні правильні рішення.

Наша справа — інформаційна підтримка професіоналів. Ми випускаємо спеціалізовані журнали (у друкованому та електронному вигляді), експертно-правові системи та програми, проводимо семінари та курси підвищення кваліфікації. До нашої мережі спеціалізованих сайтів щомісячно звертаються мільйони фахівців з різних галузей.

Ми створюємо наші продукти за світовими стандартами якості подання професійної інформації, докладаючи українську мудрість, наполегливість та щиру любов до праці. Наші експерти — провідні фахівці з усіх куточків України — працюють для Вас.

НАШІ ОСВІТНІ ЗАХОДИ

Освітні заходи Цифрового видавництва Експертус — це семінари, курси підвищення кваліфікації, вебінари, відеотренінги тощо.

За що нас цінують?

По-перше, наші лектори — лише визнані висококваліфіковані експерти у своїй сфері. Вони не просто розуміються на правових нюансах, а ще й у багатьох випадках самі є розробниками законодавчих норм.

По-друге, будь-які тези наших заходів завжди підкріплюються прикладами та практичними рішеннями. Ми завжди відводимо час аби надати відповіді на запитання слухачів. Тож їх одразу можна застосовувати в реальних робочих ситуаціях.

По-третє, наші слухачі отримують чудовий майданчик для неформального спілкування з провідними спеціалістами та колегами з різних куточків України.