Тип заходу
Напрям навчання
Активні

Гуманітарна та благодійна допомога у КНП під час війни (1 година, від е-журналу "Головбух Медицина")

14

 

12-07-2023
11:00 - 12:00
Вебінар допоможе бухгалтерам медичних закладів організувати й облікувати операції з гуманітарною та благодійною допомогою від надходження до списання й утилізації. Отримаєте алгоритми, як діяти, та зразки проведень. Убезпечите себе й заклад від помилок і санкцій. Під час війни КНП масово отримують допомогу. Трагедія на Каховській ГЕС активізувала цей процес. Дякуємо всім донорам, волонтерам, щирим і небайдужим українцям! Проте обсяги й динаміка допомоги потребують від бухгалтерів особливої пильності, а подеколи й заганяють у глухий кут. Скажімо, як оцінити допомогу, що надійшла без вартості, документів або із вартістю в 1 гривню? Розплутаємо складні робочі ситуації. Лишень поставте свої запитання в ГоловбухМедицина відповіді знайдемо! 

ПРОГРАМА 

  • Гуманітарна та благодійна допомога: які відмінності 
  • Чи має право КНП отримувати/передавати благодійну та гуманітарну допомогу 
  • Як оцінити гуманітарну/благодійну допомогу в натуральній формі 
  • Надходження, використання, списання та утилізація гуманітарної/благодійної допомоги: як задокументувати й облікувати 
  • Гуманітарна/благодійна допомога в інвалюті 
  • Відповіді на запитання 
А також читайте статтю «Допомагаємо ЗОЗ у зоні екоциду: чи має право КНП поділитися гуманітаркою» від експерта Олени Озерової (керівник експертної групи Експертус Головбух) у журналі «Головбух Медицина» за адресою emedbuh.expertus.com.ua.
Зверніть увагу! Для безперешкодного перегляду трансляції радимо скористатися браузером Google Chrome. Доступ до трансляції мають лише авторизовані користувачі.

Взяти участь

Безплатно 

Схожі заходи